• Ορίστε μια κάβα παιχνιδιού και ποντάρετε το 5% κάθε φορά που επιλέγετε να παίξετε (διαχείριση κάβας)
    • Διεκδικήστε τα μπόνους από τις εταιρείες που τα προσφέρουν
    • Μην ακούτε για "σίγουρα". "Σίγουρα" είναι μόνο τα χθεσινά

Διπλασιασμός με… φουλ επίθεση

H Λιντς πίεζε από το πρώτο λεπτό χθες, αλλά άργησε να βρει το γκολ. Όταν αυτό ήρθε, ακολούθησαν δύο ακόμη μαζεμένα και με το 3-0 μας έδωσε επιστροφή του χθεσινού ασιατικού πονταρίσματος.

Σήμερα ξεχωρίζουν οι αναμετρήσεις του Τσάμπιονς Λιγκ. Παρακάτω οι σημαντικότερες ειδήσεις που πρέπει να γνωρίζεις πριν ποντάρεις και η επιλογή της ημέρας

Οι ειδήσεις της Ημέρας

• Xωρίς τον βασικό της τερματοφύλακα, και εκ των κορυφαίων του πρώτου αγώνα, η Σαχτάρ στη ρεβάνς με τη Μονακό. Αντί του τραυματία Τρουμπίν θα ξεκινήσει ο 37χρονος Πιατόφ.
  • Τρομερή άνοδος απόδοσης στον άσο της Γουεστ Μπρομ, από το 3.60 φτάνει μέχρι και τις 8 μονάδες. Οφείλεται στην απόφαση του Ισμαέλ να κάνει αλλαγές στο αποψινό ματς με την Αρσεναλ αλλά και τη φημολογία πως υπάρχουν κρούσματα covid στην ομάδα.
  • Για το πρωτάθλημα της Χιλής η Μελιπίγια θα υποδεχτεί την Κουρίκο χωρίς τον πρώτο της σκόρερ, Γκονζάλο Σόσα. Ο Αργεντινός φορ είναι και δεύτερος σκόρερ ολόκληρου του πρωταθλήματος.
  • υπηρεσιακό προπονητή η Βίλα Νόβα στο εντός έδρας με την Αβάι για το πρωτάθλημα της Β’ Βραζιλίας.

Η επιλογή της Ημέρας

Η Σερίφ είναι κοντά σε μια ιστορική παρουσία σε φάση ομίλων του Τσάμπιονς Λιγκ. Ομάδα της Μολδαβίας να φτάσει τόσο ψηλά είναι έκπληξη και για ολόκληρη την Ευρώπη. Το 3-0 του πρώτου παιχνιδιού, αν μη τι άλλο, είναι ένα σοβαρό προβάδισμα που θα αναγκάσει τους Κροάτες της Ντιναμό να ψάξουν τουλάχιστον τρία τέρματα για να οδηγήσουν το ματς στην παράταση.

Η λογική λέει πως η ομάδα του Ζάγκρεμπ θα πάρει την κατοχή και θα… κατασκηνώσει έξω από την αντίπαλη περιοχή. Θα ψάξει γκολ, θα κάνει τελικές και πολύ πιθανό να κερδίσει και αρκετά κόρνερ.

Εκεί θα σταθούμε στοιχηματικά για την επιλογή της σημερινής στήλης. Το over στα κόρνερ του αγώνα συνολικά. Τόσο λόγω επιθετικής διάθεσης των γηπεδούχων, όσο και με την ικανότητα που έδειξαν οι Μολδαβοί να τρέξουν κάποιες κόντρα επιθέσεις.