Site icon betmarket.com.cy

Το Yankee του Σαββατοκύριακου (21-22/09/24)

Άγγλοι και Ισπανοί συνθέτουν το Yankee του Σαββατοκύριακου (21-22/09/24) σε συνολική απόδοση 345,53!

Αυτό το Σαββατοκύριακο (21-22/09/24) το yankee μας θα απαρτίζεται από σημεία σε Αγγλική Πρέμιερ Λιγκ, Αγγλική Τσάμπιονσιπ και τη δεύτερη τη τάξει κατηγορία της Ισπανίας.

Το Yankee του Σαββατοκύριακου (21-22/09/24): Σαουθάμπτον – Ίπσουιτς (21/09, 17:00)

Από το κακό στο χειρότερο η Σαουθάμπτον σε επίπεδο πρωταθλήματος, ούσα η μοναδική ομάδα μαζί με την Έβερτον που δεν έχουν πάρει ούτε βαθμό σε αυτές τις 4 πρώτες αναμετρήσεις τους στην Πρέμιερ Λιγκ. Η Ίπσουιτς ενισχύθηκε στο μεταγραφικό παζάρι και στα 2 πιο πρόσφατα δείγματα απέσπασε ισοπαλίες από αντιπάλους ανώτερης δυναμικής τόσο από αυτήν όσο και από τη γηπεδούχο (Φούλαμ, Μπράιτον). Στα μέτρα της η Σαουθάμπτον για να πετύχει την πρώτη της νίκη και το σετ αποδόσεων θα έπρεπε να είναι πιο ισορροπημένο, ειδικά από την στιγμή που η γηπεδούχος διακατέχεται από αφλογιστία επιθετικά (μόνο ένα τέρμα έχει πετύχει σε 4 ματς).

Το διπλό στο 3,20 από την Bet365 θα αποτελέσει επιλογή μας.

Τότεναμ – Μπρέντφορντ (21/09, 17:00)

Δεν πείθει με τη γενικότερη εικόνα της η Τότεναμ μέχρι στιγμής στην Πρέμιερ Λιγκ, με μοναδική καλή εμφάνιση το 4-0 επί της κάκιστης φετινής Έβερτον. Το πρόβλημα της εντοπίζεται ανασταλτικά, όπου δέχεται φάσεις και τέρματα με χαρακτηριστική ευκολία. Η Μπρέντφορντ εκπλήσσει ευχάριστα για ακόμα μία σεζόν, αφού οι μοναδικές της ήττες ήρθαν εκτός έδρας από τις Λίβερπουλ και Σίτι (2-0-2 το σερί της), με τον Πεπ Γκουαρντιόλα μάλιστα να αναφέρει πως καμία ομάδα δεν έχει αγωνιστεί έτσι απέναντι στη δική του στο Έιτχαντ και ότι στο πρώτο 30λεπτο του ματς θα μπορούσε να προηγείται και με 0-3 το σύνολο του Φρανκ. Θεωρούμε πως η φιλοξενούμενη μπορεί να εκμεταλλευτεί τη μέτρια αμυντική συμπεριφορά της γηπεδούχου και να την πληγώσει μέσω των αντεπιθέσεων, όπου ξεδιπλώνεται ταχύτατα.

Το διπλό στο 5,25 από την Bet365 αξίζει το ρίσκο.

Μπρίστολ Σίτι – Όξφορντ Γιουνάιτεντ (21/09, 17,00)

Η Μπρίστολ Σίτι έρχεται από δύο συναπτές ήττες με σκορ 3-0 σε αμφότερες. Κακή αμυντική λειτουργία και επίθεση χωρίς λύσεις. Από την άλλη η Όξφορντ άρχισε να βρίσκει ρυθμό και κέρδισε τα δύο τελευταία παιχνίδια της. Το διπλό φτάνει μέχρι το 4,75 στις στοιχηματικές και είναι πολύ πιο πάνω απ’ ότι θα έπρεπε να είναι με βάση τη μέχρι σήμερα εικόνα των δύο ομάδων.

Το Yankee του Σαββατοκύριακου (21-22/09/24): Καστεγιόν – Σανταντέρ (22/09, 17:15)

Η Καστεγιόν ισοπέδωσε 5-2 την Αλμερία και βγήκε φαβορί στην αναμέτρηση με τη Σανταντέρ, η οποία είναι αήττητη στο πρωτάθλημα (3-2-0) έχοντας κερδίσει μέσα σε Οβιέδο (3-1) και Τενερίφη (1-0). Θα έπρεπε να είναι πιο ισορροπημένο το σετ, διότι η γηπεδούχος παρουσιάζει τεράστια κενά πίσω. Θα πάμε λοιπόν με το διπλό σε απόδοση 4,33 από την Bet365.

21/09, 17:00Τότεναμ – Μπρέντφορντ2 (σε ισχύ η πρώιμη πληρωμή) @ 5,25
21/09, 17:00Μπρίστολ Σίτι – Όξφορντ Γιουνάιτεντ2 (σε ισχύ η πρώιμη πληρωμή)@ 4,75
22/09, 17:15Καστεγιόν – Σανταντέρ2 (σε ισχύ η πρώιμη πληρωμή) @ 4,33
Συνολική απόδοση: 345,53