• Ορίστε μια κάβα παιχνιδιού και ποντάρετε το 5% κάθε φορά που επιλέγετε να παίξετε (διαχείριση κάβας)
    • Διεκδικήστε τα μπόνους από τις εταιρείες που τα προσφέρουν
    • Μην ακούτε για "σίγουρα". "Σίγουρα" είναι μόνο τα χθεσινά
Λιγκ 1 Κυριακής: Η μονομαχία των ευχάριστων εκπλήξεων

Αναλύσεις, στοιχηματικές προτάσεις και έξυπνα ειδικά στοιχήματα για όλα τα Κυριακάτικα ματς στη Λιγκ 1 της Γαλλίας.

Στατιστικά

Η Ρεμς πάτσισε την εντός έδρας ήττα από την Μπρεστ με διπλό στη Λιλ. Βάθος στο ρόστερ, οργανωμένη ομάδα, καλές μεταγραφές και σοβαρός προπονητής. Οι κακές εμφανίσεις της Λυών συνεχίστηκαν και στη Βρέστη, ήττα 1-0 από την Μπρεστ δίνοντας 27 τελικές και 2.02 xG στην αντίπαλό της!

Δικαιολογημένο απόλυτα το σετ με τον άσο στον διπλασιασμό, σκοράρει σταθερά στα πρώτα λεπτά των αγώνων η Ρεμς, στο 1.78 να ανοίξει το σκορ πριν το 28:00.

Στατιστικά

Καθόλου εύκολο το ματς για την Τουλούζ, που δεν έχει νίκη από την πρεμιέρα και μετά. Η Μετς με το αθλητικό της στυλ και τα πολλά τρεξίματα βάζει δύσκολα σε όλους τους αντιπάλους.

Δεν θα διστάσει να κλωτσήσει η Μετς, η γηπεδούχος δεν έχει σχέση με την περσινή ομάδα του Μοτανιέ αφού έχει γίνει πιο «σκληρή». Oι over 3,5 κίτρινες κάρτες στο 2.40.

Στατιστικά

Δεύτερο σερί εντός η Χάβρη, μετά το 2-1 επί της Κλερμόν. Στο γήπεδό της είχε κερδίσει 3-0 τη Λοριάν, αλλά τώρα το επίπεδο δυσκολίας ανεβαίνει κόντρα στη Λιλ. Η ομάδα του Φονσέκα θα παίξει για το τρίποντο μετά την εντός έδρας ήττα από τη Ρεμς και κόντρα σε έναν αντίπαλο με καλή ψυχολογία και επιθετική φόρα έχει τύχες το Over 2,5 γκολ στο μπόλικο 2.00.

Στατιστικά

Κατατάσσονται στις δύο πιο ευχάριστες εκπλήξεις της φετινής σεζόν και με τη συμπλήρωση έξι αγωνιστικών ήταν οι δύο ομάδες που φιγούραραν στην κορυφή του πίνακα. Βάσει εμφανίσεων ίσως το σετ θα έπρεπε να είναι πιο κλειστό, κάπως αδικεί αυτό το 4.70 στο διπλό τη φιλοξενούμενη.

Η Μπρεστ καταφέρνει πάρα πολλές τελικές ενέργειες αλλά και κόρνερ. Με τη Λυων είχε 27 τελικές και 10 κόρνερ, στη Ρεμς 18 τελικές και 8 κόρνερ, ενώ ακόμη και στο 0-0 με τη Ρεν έκανε 13 τελικές και πήρε 7 κόρνερ. Mπορεί να γίνει παιχνίδι πάνω στις ειδικές αγορές της φιλοξενούμενης, όπως τα Over 3,5 κόρνερ της Μπρεστ στο 1.75.

Στατιστικά

*Τρία σερί διπλά η Μονπελιέ στη συγκεκριμένη έδρα.

Τέσσερα συνεχόμενα Over 3,5 για τη Λοριάν, που έρχεται από ήττα 5-3 στη Ναντ! Δύο στα τρία πρόσφατα εκτός έδρας της Μονπελιέ έληξαν με Over 3,5. Λογικό να αναμένεται αναμέτρηση με καλό ρυθμό και αρκετές φάσεις. Στο αξιόλογο 1.80 το Over 2,5 γκολ, αναλογιζόμενοι τις επιδόσεις των δύο ομάδων.