Γαλλία Κυριακής: Δυάδα σημείων διπλασιασμού

Με Γκρόσο στον πάγκο η Λυών υποδέχεται τη Χάβρη και μια δυάδα για στοίχημα την Κυριακή στο πρόγραμμα της Γαλλικής Λιγκ 1.

Μονακό

• ΝΗΙΝΗ
52%
Στατιστικά

H Mονακό κάνει εντυπωσιακό ξεκίνημα και φιγουράρει πρώτη και αήττητη. Το διπλό είναι λογικό να πέσει κάτω από τις 2 μονάδες, η συγκεκριμένη έδρα όμως είναι δύσκολη και η Μονακό δεν κερδίζει εκεί δύο σερί σεζόν. Η Λοριάν τακτικά είναι δουλεμένη ομάδα και εντός δεν έχασε από τη Νις και κέρδισε 4-1 τη Λιλ. Νo Bet.

Στατιστικά

Ενας πόντος σε τέσσερις αγωνιστικές η Κλερμόν, τον πήρε στο 95’ στο εκτός με την Τουλούζ. Must win το συγκεκριμένο για αγωνιστικούς αλλά και ψυχολογικούς λόγους, θα το ψάξει επιθετικά. Κόντρα σε μια Ναντ που μάζεψε δύο πόντους στα δύο δύσκολα εντός με Μονακό και Μαρσέιγ. Στο τελευταίο μάλιστα παίζοντας με παίκτη λιγότερο από το 9ο λεπτό. Πηγαίνει με ψυχολογία και ανεβασμένο τον φορ Μοχάμεντ, που είναι 2ος σκόρερ στο πρωτάθλημα. Επιλογή το Over 2,5 γκολ στο 2.01 της Winmasters.

Στατιστικά

Με θετικό πρόσημο πριν τη διακοπή και οι δύο. Ιδιους βαθμούς, καρμπόν απολογισμός με 2-1-1 με την ήττα να έρχεται από τη Μαρσέιγ, σε ματς που έπαιξαν καλά! Μαζεύτηκαν τόσες ομοιότητες, που το να κοιτάξει κανείς προς το Χ είναι λογικό.

Στα ειδικά στοιχήματα, η Ρεμς βγάζει μια τρομερή ένταση στα πρώτα λεπτά των παιχνιδιών της και σε όλα σκοράρει στα πρώτα 20 λεπτά. Το να δούμε γκολ πριν το 30:00 στο 1.88 του opapbet.  Επιβεβαιώθηκε και στα τρία από τα τέσσερα φετινά της Μπρεστ.

Στατιστικά

Χωρίς φαντασία το Στρασβούργο, βασίζεται στην δυναμική της έδρας και μετρά δύο στα δύο εκτός. Η Μονπελιέ επίσης χωρίς καμία σταθερότητα έως τώρα, από όλα έχει ο μπαξές, από εντυπωσιακές νίκες μέχρι βαριές ήττες. Σωστό και το σετ, ματς που στοιχηματικά το προσπερνάς. Μια σκέψη μόνο προς τα φάουλ, όπως ποντάραμε και την περασμένη εβδομάδα για το Στρασβούργο. Το over 24,5 φάουλ στο ματς στο 1.90 από τη Stoiximan.

Στατιστικά

Το αήττητο δεν λέει κάτι για τη Μαρσέιγ, είχε εύκολο πρόγραμμα και κατάφερε να μην κερδίσει δύο ματς που έπαιζε με παίκτη παραπάνω. Η διακοπή σίγουρα βοηθά τον Μαρθελίνιο, που εισάγει εντελώς διαφορετικό στυλ ποδοσφαίρου. Στην Τουλούζ υπάρχει διάθεση, είναι φανερό όμως πως λείπει η ποιότητα που είχε πέρσι. Με ένταση η Μαρσέιγ εντός, πιθανό το Over 2,5 γκολ αλλά πολύ χαμηλά.