Site icon betmarket.com.cy

Με τα γκολ στην Σουηδία

Χαιρετώ! Όμορφα κύλισε το Σαββατοκύριακο παρά την διακοπή για Εθνικές, Σαγκαμίχαρα(5,00) και Λευκορωσία οβερ 1,5(6,50) πέρασαν και έφεραν κέρδη στην στήλη.

Προφανώς και η μελέτη δεν σταματάει καθημερινά εδώ στο Betmarket σκανάρουμε το κουπόνι από πάνω μέχρι κάτω, βρίσκοντας σημεία με αξία είτε αυτή είναι στο 6,00 απόδοση είτε στο 1,60.

Σήμερα το πρόγραμμα έχει λίγα πράγματα στα πρωταθλήματα που ασχολούμαι, 2 αναμετρήσεις στην δεύτερη κατηγορία της Σουηδίας, μία στην Ισπανία και μία στην Βραζιλία αργά το βράδυ.

Πιθανή μοιρασιά

Αβάϊ-Βάσκο Ντα Γκάμα: Η Αβάϊ ήταν ανώτερη της Μπρούσκε αλλά δεν κατάφερε να πάρει την νίκη, μένοντας έτσι στην ισοπαλία και σε απόσταση βολής από τις προνομιούχες θέσεις.

Η Βάσκο αντιμετώπισε αρκετά θέματα στο εντός παιχνίδι της με την Πελότας, έφαγε αρκετό ξύλο έμεινε πίσω στο σκορ αλλά κατάφερε να μην γνωρίσει την ήττα.

Δύο ομάδες που θα παλέψουν μέχρι τέλους για την άνοδο, κύριο μέλημα τους θα είναι να μην ηττηθούν ενώ μπαίνει στην εξίσωση και η κούραση από τα σερί παιχνίδια.

Για τους λάτρης των ισοπαλιών η συγκεκριμένη αναμέτρηση μυρίζει μπόλικο Χ, σε απόδοση 3,00.

Προϋποθέσεις για γκολ

Εστέρ-Βάστερας: Κάκιστη απέναντι στην Τρέλεμποργκ η Εστέρ, ήττα με κάτω τα χέρια σε μια αναμέτρηση που ήταν για πολύ περισσότερα από το φτωχό τελικό 1-0. Συμπλήρωσε πέντε παιχνίδια χωρίς νίκη με γκολ 1-4.

Ούτε με την αλλαγή προπονητή δείχνει να μπορεί να βρει τα πατήματα της η Βάστερας, ήταν εντός έδρας από την Φάλκενμπεργκ με 1-3 χωρίς να μπορεί να ακολουθήσει τον ρυθμό της αντιπάλου της σε κανένα σημείο. Μόλις μία νίκη στα τελευταία 6 παιχνίδια της και 5 οβερ 3,5.

Ομάδες που θα παλέψουν για την παραμονή τους με την συγκεκριμένη αναμέτρηση να είναι κρίσιμη, αφού καμία δεν την παίρνει να ηττηθεί ενώ η ισοπαλία δείχνει να μην της βολεύει ιδιαίτερα.

Περιμένω ανοιχτό ματς, όπως είναι σχεδόν όλα της Βάστερας μέχρι στιγμής, πιθανό το Over 2,5 σε απόδοση 2,10 όπως και το GG στο 1,95, ενώ μεγάλη αξία βρίσκω στο GG πρώτου ημιχρόνου στο 5,50.

Σε εξαιρετική κατάσταση η Σούντσβαλ

Σούντσβαλ-Έργκριτε: Έχει βρει τα πατήματα της η Σούντσβαλ, αήττητο τεσσάρων αγωνιστικών ερχόμενη από δύο σερί νίκες πετυχαίνοντας μίνιμουμ δύο γκολ. Στο -5 πλέον από την προνομιούχο τρίτη θέση και άπαντες στο στρατόπεδο της γνωρίζουν ότι με νίκη ξαναμπαίνει στο παιχνίδι της ανόδου.

Η Έργκριτε έρχεται από τρεις σερί ισοπαλίες, δίχως να εντυπωσιάσει καταφέρνει να μην χάνει. Στο τελευταίο χρονικά παιχνίδι της τα έκανε όλα σωστά προηγήθηκε με 2-0 αλλά χάρη σε παιδαριώδη αμυντικά λάθη ισοφαρίστηκε από την Νόρμπι στο τελευταίο δεκάλεπτο.
Εκτός έδρας παρουσιάζει ένα μέτριο πρόσωπο γενικότερα, έχοντας μία ισοπαλία και δύο ήττες στα τελευταία τρία παιχνίδια της.

Ο άσσος ήθελε λίγο παραπάνω από το 1,65 για να μπλέξει κανείς μιας και η φιλοξενούμενη ομάδα δεν χάνει έυκολα, στην ίδια απόδοση το οβερ 1,5 της γηπεδούχου ομάδας που είμαι περισσότερο θετικός, αφού το έχει ταρίφα στα τελευταία τρία εντός έδρας παιχνίδια της(3/3).

Οριακά για πάσο ήμουν σήμερα αλλά λέω να ρίξω μια τουφεκιά στο καλοπληρωμένο GG ημιχρόνου της Εστέρ με την Βάστερας στο 5,50.